رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

میز خدمت الکترونیک سازمانی برنا

میز خدمت الکترونیک به میز یا استندهای تعاملی و غیرتعاملی اطلاق میشود که در سازمانها و نهادها به منظور مرتفع کردن نیاز ارباب رجوع به اطلاعات سازمانی و مراحل اداری موجود در سازمان نصب میگردند. هر سازمان بسته به نیاز، امکانات، خدمات و تسهیلات ارایه شده به مراجعین احتیاج به سخت افزار و نرم افزار متفاوتی برای ارائه خدمات به مراجعه کنندگان دارد. بر اساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در خصوص تشکیل میز خدمت، از ویژگیهای بارز میز خدمت میتوان موارد زیر را مطرح نمود.

میز یا استند خدمت عهده دار وظایف مشروح زیر می باشد:

  • ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم به مراجعین در ارتباط با امور مربوطه
  • دریافت مدارک و درخواست های مراجعین
  • انجام امور و درخواست های متقاضیان در صورت امکان، در غیر این صورت اعلام تاریخ مراجعه بعدی یا زمان ارائه خدمت نهایی به مراجعین
  • دریافت نتایج اقدامات انجام شده از واحدهای ذیربط و اعلام آن به مراجعین
  • هدایت مراجعین به واحدهای مرتبط در موارد بسیار ضروری، پس از انجام هماهنگی با واحد اقدام کننده ذیربط
  • ضوابط، مقررات، گردش کار و زمان انجام هر یک از وظایف مرتبط با ارباب رجوع باید به نحو مقتضی در معرض دید و در اختیار مراجعین قرار گیرد.

در این راستا شرکت برنا گستران دانش اقدام به معرفی نسل جدید کیوسک های سازمانی به نام میز خدمت الکترونیک سازمانی برنا نموده است که علاوه بر داشتن امکانات بالقوه سازمانی (در حوزهی سخت افزار و نرم افزار) در جهت پوشاندن تمامی موارد مطرح شده در وظایف میز خدمت، از امکانات و راه حل های نوینی در امر ارائه خدمات به مراجعین و ارباب رجوع برخوردار است. میز خدمت برنا در دو طرح کلی میز و استند با قابلیت افزودن ماژول های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز، ابزار اطلاع رسانی قدرتمندی است که توانایی مجتمع سازی و ارائه تمامی خدمات سازمان را به مناسب ترین شیوه به ارباب رجوع و کارمندان دارا می باشد.

شرکت برنا گستران دانش به عنوان تولیدکننده کیوسک ها و نرم افزارهای برنا رسانه به کمک تیمی از متخصصین داخلی در حوزه های مختلف نرم افزاری، طراحی صنعتی و تولید، در جهت پاسخگویی به تمامی نیازهای مورد نظر شما، انواع کیوسک های سازمانی و نرم افزارهای مربوطه را با قابلیت های کامل سفارشی سازی ارائه نموده است. تعبیه لوگوی سازمان، افزودن انواع ماژول های سخت افزاری و نرم افزاری، رنگ بندیهای انتخابی کیوسک و بسیاری از موارد دیگر از خدمات سفارشی سازی قابل ارائه می باشند.

بالا