رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

درباره شرکت
برنا گستران دانش

شرکت برنا گستران دانش با هدف تولید نرم افزار به ثبت رسیده است. اهداف اولیه این شرکت تولید و طراحی سیستم‌های نرم‌افزاری تحت وب در حوزه اطلاع رسانی دیجیتالی، پشتیبانی‌ فنی، تامین امنیت و گسترش فعالیت‌های وابسته به آن بود که در همین راستا نرم‌افزار مدیریت متمرکز و یکپارچه اطلاع رسانی برنا رسانه توسط تیم برنامه نویسی این شرکت طراحی و تولید گردید.

شرکت برنا به منظور رفع نیازهای روابط عمومی سازمان ها و در جهت مدیریت محتوا همسو با آخرین تکنولوژی های نوین این نسخه از نرم‌افزار را مطابق با نیاز های بازار داخلی ایران مبادرت ورزیده است.

رسالت ما به‌عنوان یک شرکت نرم‌افزاری، کمک و راهنمایی و ارائه راه حل‌های بهینه در زمینه روابط عمومی الکترونیک و سیستم های تبلیغات متمرکز می‌باشد. تولید نرم‌افزارهایی در این زمینه،گسترش فناوری‌های جدید IT، مدیریت و بهینه‌سازی شبکه در بستری مناسب برای انجام عملیات موردنیاز کاربران و مدیران، هدف اصلی ما است، که به یاری خداوند بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در راه رسیدن به آن گام برداشته‌ایم . مسئولیت پذیری و مشتری محوری پایه‌های اصلی شرکت برنا گستران دانش می‌باشد و در جهت افزایش آن تمام تلاش خود را می‌نماید.

بالا